Tworzymy rozwiązania programistyczne z obszaru logistyki i automatyzacji, które wdrażane są przez naszych specjalistów u klientów na całym świecie. 

Kontakt

SOFTLOG Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Mydlana 1

51-502 Wrocław

Etapy procesu

Etap 1 - Selekcja aplikacji

W tym etapie spośród wszystkich nadesłanych aplikacji wybieramy te, które odpowiadają naszym kryteriom zawartym w ogłoszeniu.
Następnie kontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.

Etap 2 - Rozmowa kwalifikacyjna

Porozmawiamy o Twoim wykształceniu, doświadczeniu zawodowym, kompetencjach i oczekiwaniach. Jeśli na danym stanowisku oczekiwana jest komunikatywna znajomość języka obcego, zaprosimy Cię do krótkiej rozmowy w tym języku. Przeprowadzimy krótki test weryfikujący wiedzę techniczną potrzebną na danym stanowisku. Opowiemy także czym się zajmujemy i na czym polega praca na konkretnym stanowisku.

Etap 3 - Informacja zwrotna

Wszystkie osoby, z którymi się spotkamy, otrzymają od nas informację zwrotną o wynikach rekrutacji. W przypadku pozytywnej decyzji, zorganizujemy kolejne spotkanie, aby doprecyzować warunki zatrudnienia.

Etap 4 - Witamy w zespole!

W pierwszych miesiącach zatrudnienia przejdziesz cykl szkoleń, a Twój opiekun będzie dbał, aby proces ten przebiegał w sposób dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.