Tworzymy rozwiązania programistyczne z obszaru logistyki i automatyzacji, które wdrażane są przez naszych specjalistów u klientów na całym świecie. 

Kontakt

SOFTLOG Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Mydlana 1

51-502 Wrocław

SOFTLOG - Poznaj nas!

Jesteśmy grupą wysoko wykwalifikowanych inżynierów oprogramowania.

Od 15 lat realizujemy projekty informatyczne z wykorzystaniem najnowszych technologii. Dzięki nam praca w centrach logistycznych jest zoptymalizowana, a wszystkie procesy są maksymalnie usprawnione.

Słuchamy klientów, szybko rozpoznajemy ich potrzeby i tworzymy dla nich skuteczne rozwiązania z zakresu logistyki i automatyzacji. Nasze usługi są kompleksowe i szyte na miarę, co pozwala nam na ciągły rozwój i oferowanie usług odpowiadających na wymagania odbiorców.

Na co dzień działamy w naszej siedzibie we Wrocławiu, ale nasze rozwiązania można znaleźć na całym świecie.

15 lat doświadczenia

Od 15 lat realizujemy projekty informatyczne z wykorzystaniem najnowszych technologii dla centrów logistycznych.

Najnowsze technologie

Inteligentne rozwiązania i innowacje to dla nas codzienność. Cenimy sobie możliwość ciągłej nauki i mierzenia się z nowymi wyzwaniami.

// Historia firmy

Jak to wszystko się zaczęło?

01
Powstanie
firmy
Firma powstała jako jednoosobowa
działalność gospodarcza
w 2007 roku.
Kolejne lata
przynosiły dobre
wyniki oraz
zwiększenie liczby
projektów,
w które byliśmy zaangażowani.
02
Przekształcenie w spółkę
Projekty z każdym rokiem stawały się coraz bardziej ambitne i złożone. W roku 2015 firma przekształciła się w spółkę SOFTLOG Sp. z o.o. Sp.k. Nasz zespół tworzyło wówczas 10 pracowników. Dotychczasowe biuro okazało się za małe, więc przenieśliśmy się pod obecny adres – na Mydlaną 1.
03
Rozwój firmy 2015 - 2019 r
Lata 2015-2019 przynosiły kolejne wyzwania. Kontynuowaliśmy zatrudnianie wykwalifikowanych specjalistów, którzy pozwolili firmie na dalszy rozwój. Właśnie dzięki ich zaangażowaniu możemy utrzymywać stabilną pozycję na rynku.
04
Jesteśmy w grupie KNAPP
Klienci z całego świata cenią nas za perfekcyjnie przygotowane oprogramowanie oraz świetny kontakt. W 2019 roku do wspólników firmy dołączył światowy lider w automatyzacji intralogistyki – firma KNAPP AG.
Chcesz pisać ciąg dalszy tej historii? Dołącz do nas!

Jesteśmy częścią grupy KNAPP!

KNAPP AG jest jednym ze światowych liderów rynku wśród dostawców kompletnych rozwiązań intralogistycznych i automatycznych systemów magazynowania.

Grupa Knapp dostarcza inteligentne rozwiązania automatyzacji, w tym oprogramowanie, dla całego łańcucha dostaw – od produkcji oraz dystrybucji do punktu sprzedaży.

Główne obszary działalności to opieka zdrowotna, tekstylia i moda, handel, e-commerce, handel detaliczny i produkcja żywności.

Firma KNAPP jest jednym z najbardziej innowacyjnych partnerów
w zakresie zintegrowanych rozwiązań logistycznych.